AQUA PEELING

Cerrahi müdahale olmaksızın, ağrı olmadan tamamen yan etkisiz bir biçimde kırışıklıkları düzelterek, ciltteki akneleri ortadan kaldırma ve ciltteki gözenekleri temizleyerek açmak gibi, cilt bakımlarını çok kısa bir süre içinde yapabilen gelişmiş bir tıbbi cihaz olan Aqua Peeling’den bahsedeceğiz.

Ağrı, sızı olmadan bu yöntem ile ciltte yıllar içinde oluşmuş olan kırışıklıklardan, aknelerden oldukça kısa bir sürede tamamiyle kurtulmak mümkün olmaktadır. Işıltılı ve sorunsuz bir cilde kavuşmak için pek çok bayan Aqua Peeling’i il sırada tercih etmektedir. İşlemler sonrasında cildinizde herhangi bir komplikasyon yada olumsuz bir etki oluşması söz konusu olmamaktadır.

Aqua Peeling Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Cilt yüzeyinde istenilen etki durumuna göre, önceden hazırlanmış solüsyonlar kısım kısım olacak şekilde cilde yedirerek basınçla birlikte vakum etkisiyle ciltten geri çekilerek yapılmaktadır.

Bu yüksek teknoloji ile beraber hem cilt dokusunun üzerinde bulunan ölü hücre ve dokuların ortadan kaldırılması, ciltteki gözeneklerin temizlenerek açılması ve cilt dokusunun alt katmanlarının dezenfekte edilmesi ve cildinizin sonraki dönemlerde bakım için kullandığınız ürünlerden daha iyi yararlanabilmesi bu işlemle hedeflenmektedir.

Sadece bir seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan etkisi sağlayabilen Aqua Peeling, cerrahi müdahale olmadan, enjektörsüz bir biçimde yapılan bir uygulama olduğu için hastalara herhangi bir olumsuz rahatsızlık vermemektedir.

Uygulama öncesi ciltte işlem yapılacak bölgeye ozon buharı verilmekte olup bu sayede ciltteki gözeneklerin temizlenerek açılması ve cildinizin ferahlayarak rahatlaması sağlanmaktadır.

Aqua Peeling Ne İşe Yarıyor?

Aqua Peeling yöntemi ile ciltlerin yenilenerek genç bir görünüme kavuşması ve gözle görülebilen derin kırışıklıkların, pigmentasyonların, akne ve daha pek çok cilt sorununun ortadan kalkması sağlanarak, tıkanık kapalı durumdaki gözeneklerin açılması ve pürüzlü dokunun iyileşmesi sağlanmaktadır.

Aqua Peeling İşlem Sonucunda Neyle Karşılaşılmaktadır?

Yenilenmiş ve gençleşmiş bir cilt dokusu ortaya çıkarak cilt sağlığı iyileşmekte ve tazelenmektedir.
Cildiniz için oldukça kötü bir madde olarak bilinen akne gibi istenmeyen lekelere veda edeceksiniz. Bu sayede daha pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabileceksiniz.
Cildinizdeki kırışıklıkların ortaya çıkardığı rahatsızlıklar tümüyle ortadan kalkabilmektedir. Bu sayede daha taze ve yenilenmiş bir cilde sahip olmak mümkün olabilmektedir.

Cildin ferahlayarak gözeneklerinin daha fazla hava alması sağlanmaktadır. Gözenekler temizlenerek açılmakta ve bu sayede cilt pürüzsüz bir şekle gelmektedir.
Cildinizin temizliğinin tam manası ile yapılması, çok kısa bir sürede gençleşmiş bir cildinizin olması sağlanmaktadır.

Ciltteki ölü tabakanın atılması, cildinizin tazelenerek yenilenmesini ve kan dolaşımı için kılcal damar yollarının açılmasını sağlayarak cildin genç bir görünüm kazanması sağlanmaktadır.

Aqua Peeling Uygulama Süresi

airplane-flying

Uçuş Planlaması

Operasyon öncesi ve sonrasında seyahatinizin planlamasını yaparak daha ideal seyahate kapı aralamanızı sağlıyoruz. Rota belirleme konusundaki uzmanlığımız ve zamanı çok iyi kullanmanıza olanak tanımamızla operasyon sürecinde kusursuz bir deneyime kapı aralıyoruz.

car

Transfer Hizmeti

stanbul’da seyahat etmenin ayrıcalıklarını konfor ve kalite ile birleştiriyoruz. Havalimanı, otel ve sağlık kuruluşu arasındaki ulaşımı özel araçlarla sağlayarak toplu taşıma kullanmadan kaliteli zaman geçirmeniz adına harekete geçiyoruz.

bed

Otel Rezervasyonu

Otel konaklamanız için İstanbul’un en ideal otellerinde sizler için yer ayırtıyor ve kaliteli bir konaklama yapmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik konaklama sırasında bütün ihtiyaçlarınızı da dikkate alacak çözümler geliştiriyoruz.

bed

Otel Rezervasyonu

Otel konaklamanız için İstanbul’un en ideal otellerinde sizler için yer ayırtıyor ve kaliteli bir konaklama yapmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik konaklama sırasında bütün ihtiyaçlarınızı da dikkate alacak çözümler geliştiriyoruz.